Rajd odbędzie się w najbliższą niedzielę 6 maja, zbiórka o godz. 14.00 na targowicy miejskiej przy ul. Wyszyńskiego w Zambrowie. W miejscowości docelowej odbędzie się spotkanie integracyjne z rowerzystami z Wysokiego Mazowieckiego, prezentacja udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach, a także poczęstunek. W drodze powrotnej w miejscowości Łosie odwiedzimy Dworek Łosie, po czym powrócimy do Zambrowa między godz. 19.00 – 20.00.
Reklama
Rusza akcja „ZAMBRÓW NA ROWERY 2012”
Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w pierwszym rajdzie rowerowym do miejscowości Tybory Kamianka z cyklu „ZAMBRÓW NA ROWERY 2012”.
- 04.05.2012 10:04 (aktualizacja 12.08.2023 14:33)

Reklama
![Odkrycie „wodokaczki” nad Narwią. Co dalej z zabytkiem, który przypomniał Łomży o jej historii? - [VIDEO] Odkrycie „wodokaczki” nad Narwią. Co dalej z zabytkiem, który przypomniał Łomży o jej historii? - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-odkrycie-wodokaczki-nad-narwia-co-dalej-z-zabytkiem-ktory-przypomnial-lomzy-o-jej-historii-v-1776776116.png)

![Dzień otwarty w ZSTiO nr 4 w Łomży. Uczniowie poznają kierunki i wybierają przyszłość - [VIDEO] Dzień otwarty w ZSTiO nr 4 w Łomży. Uczniowie poznają kierunki i wybierają przyszłość - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-dzien-otwarty-w-zstio-nr-4-w-lomzy-uczniowie-poznaja-kierunki-i-wybieraja-przyszlosc-video-1776865394.jpg)

![Gala Biznesu i Edukacji w Łomży: współpraca, która naprawdę działa - [VIDEO] Gala Biznesu i Edukacji w Łomży: współpraca, która naprawdę działa - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-gala-biznesu-i-edukacji-w-lomzy-wspolpraca-ktora-naprawde-dziala-video-1776632989.png)
Komentarze