Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 11:56
Reklama
Reklama

Odsłonięcie obelisku Bóg-Honor-Ojczyzna w Ostrołęce.Film

Ostrołęczanie uczcili pamięć tragicznie zmarłych w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem.
Kliknij aby odtworzyć
Ostrołęczanie uczcili pamięć tragicznie zmarłych w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem.



Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama