Do wypadku samochodowego z udziałem ciężarówki i samochodu dostawczego doszło pod Podgórzem około godz. 8.00. W wypadku zostały ranne dwie osoby, które przewieziono do szpitala. Na drodze krajowej nr 63 trwają utrudnienia w ruchu.
Okoliczności wypadku bada policja, jednak ze wstępnych ustaleń wynika, że ciężarówka, jadąca w kierunku Zambrowa, otarła się z fiatem doblo, po czym zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo.
Policja zorganizowała objazdy: od strony Łomży w kierunku Rutek oraz od strony Zambrowa.

Komentarze