W łomżyńskim Urzędzie Miejskim nastąpiła awaria centrali telefonicznej. Kontaktować się z Ratuszem możemy osobiście bądź pod adresem mailowym: [email protected]
Nie wiadomo jak długo będzie trwała awaria i co ją spowodowało. Dopóki utrudnienia nie zostaną zlikwidowane, Ratusz zaprasza wszystkich interesantów do osobistego przybycia. Informacja o zmianie zaistniałej sytuacji pojawi się na naszym profilu.

Komentarze