Poradnia kardiologiczna, urologiczna, endokrynologiczna, nefrologiczna i reumatologiczna od 8 lutego ponownie będą otwarte w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży.
Aneta Liniewska
01.02.2012 15:38
(aktualizacja 08.08.2023 15:44)
Poradnia kardiologiczna, urologiczna, endokrynologiczna, nefrologiczna i reumatologiczna od 8 lutego ponownie będą otwarte w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży.
Narodowy Fundusz zdrowia ogłosił niedawno konkursy uzupełniające, na które szpital złożył swoje oferty. Zostały one przyjęte. Dzięki temu pacjenci będą mogli korzystać z opieki tych 5 poradni oraz z badań wykonywanych rezonansem magnetycznym.
Niestety dostępność do lekarzy będzie mniejsza, niż w ubiegłym roku- kontrakt, który szpital podpisał z Narodowym Funduszem Zdrowia, jest sporo niższy. Dlatego trzeba liczyć się z większymi kolejkami.
Nadal zamknięte są poradnie chirurgii onkologicznej, wad i budowy, diabetologiczna, geriatryczna i logopedyczna. Dyrektor Jan Bajno zapowiada, że jeśli tylko podlaski NFZ ogłosi konkursy uzupełniające na te poradnie, szpital na pewno złoży swoją ofertę i weźmie w nich udział.
fot.: historialomzy.pl
Podziel się
Oceń
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Zaloguj się aby dodać komentarz.
Komentarze