Sport

Łomża: Powrót do II ligi?

Jest bardzo prawdopodobne, że Łomża znów będzie miała II ligę siatkówki kobiet. Powrót zapowiada UKS „Jedynka” Łomża, który po raz pierwszy awansował do II ligi w 2007 roku. Siatkarkom nie udało się jednak utrzymać pozycji i mimo zaciętej walki, po pierwszym sezonie wypadły one z ligowych rozgrywek.

20.07.2012 14:53    117
Extra sport: Igrzyska Olimpijskie, biegi, piłka nożna

W ubiegłym tygodniu Polski Komitet Olimpijski ogłosił oficjalną kadrę na zbliżające się Igrzyska Olimpijskie w Londynie.

17.07.2012 09:46    122
Anna Jesień walczyła w Helsinkach

Anna Jesień reprezentująca LŁKS „PREFBET ŚNIADOWO” ŁOMŻA podczas Mistrzostw Europy, które rozegrano w stolicy Finlandii- Helsinkach wywalczyła wraz ze sztafetą 4x400metrów 8-mą lokatę.

02.07.2012 15:06    132
W Białymstoku bez medali

W miniony weekend na stadionie na białostockim Zwierzyńcu odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce. W zawodach tych wystartowało kilkoro zawdoników LKS-u Narew-Kurpiewski Łomża, jednak żadnemu nie udało się stanąć na podium.

26.06.2012 14:38    138
Wywiad z trenerem Sławomirem Stanisławskim

O zakończonym niedawno sezonie piłkarskim, a także planach na najbliższą przyszłość rozmawialiśmy z trenerem rezerw ŁKS-u 1926 Łomża oraz zespołu juniora młodszego ŁKS-u, Sławomirem Stanisławskim.

26.06.2012 14:37    128
Puchar znowu w rękach ŁKS-u

Piłkarze III-ligowego ŁKS-u 1926 Łomża po raz drugi z rzędu wywalczyli Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim. W minioną środę podopieczni trenera Marcina Mroczkowskiego pokonali w Dąbrowie Białostockiej tamtejszy Dąb 2:1.

19.06.2012 15:00    109
Zapraszamy do udziału w V Półmaratonie Łomżyńskim!!!

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży oraz Łomżyński Klub Biegowy 17 czerwca 2012 r. zapraszają do udziału w V Półmaratonie Łomżyńskim na dystansie 21.097 m. Trasa, którą będą biegli uczestnicy posiada atest PZLA. Zawody odbędą się na terenie Sportowo Rekreacyjnym przy Szkole Podstawowej nr 9.

15.06.2012 10:53    122
Pogrom w Korszach

Ostre strzelanie urządzili sobie piłkarze ŁKS-u 1926 Łomża w wyjazdowym meczu 29. kolejki z MKS-em Korsze. Zawodnicy trenerów Marcina Mroczkowskiego i Jacka Lisa pokonali rywali aż 6:0 i poprawili sobie humory przed środowym finałem Okręgowego Pucharu Polski z Dębem Dąbrowa Białostocka.

12.06.2012 12:01    110
Kolejne starty Prefbetu

Kilka wartościowych rezultatów uzyskali zawodnicy LŁKS-u Prefbet Śniadowo podczas ostatnich startów. Najlepiej spisał się Jakub Nowak, który zdobył srebrny medal Mistrzostw Polski w Biegu Ulicznym na 5 km.

12.06.2012 11:57    106
Strefa Kibica w Łomży

Około 1500 osób przyszło do łomżyńskiej Strefy Kibica na mecz inauguracyjny Euro 2012. Strefa była zorganizowana na Stadionie Miejskim w Łomży.

09.06.2012 21:15    132
Anna Jesień z Łomży pojedzie na Olimpiadę do Londynu

Anna Jesień (LŁKS „PREFBET ŚNIADOWO” ŁOMŻA) specjalizująca się w biegu na 400 metrów przez płotki podczas mitingu ENEA CUP, który rozegrano w Bydgoszczy uzyskała minimum na Igrzyska Olimpijskie w Londynie.

06.06.2012 10:11    133
Anna Kaczyńska wróciła z Mistrzostw Europy ze złotym medalem

2. czerwca w Budapeszcie odbyły się 26 Wagowe Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin. Zawody zgromadziły rekordową ilość 200 zawodników z 22 krajów, którzy rywalizowali w czterech kategoriach wagowych mężczyzn oraz trzech kobiecych.

05.06.2012 12:14    102
Dominik Seroka wrócił z Mistrzostw Europy z trzema medalami

W dniach 25-27. maja br. w Spale odbyły się Mistrzostwa Europy w Karate Fudokan. Wśród reprezentacji Polski znalazł się łomżyński karateka - Dominik Seroka - instruktor Akademii Sztuk Walki "Dragon", który wywalczył podwójny tytuł wicemistrza Europy i zdobył 3 medale.

29.05.2012 12:14    158
Liga dobiegła końca

W minioną sobotę, 26 maja, w auli I LO im. Tadeusza Kościuszki odbyło się oficjalne zakończenie XIII edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach o Puchar Prezydenta Łomży.

28.05.2012 15:03    112
Intensywny weekend łomżyńskich karateków

VIII Ogólnopolski Turniej IKO w Ostrowi Mazowieckiej oraz I Otwarte Mistrzostwa Łomży Dzieci i Młodzieży to imprezy, w których wzięli ostatnio udział zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Karate Kyokushin.

28.05.2012 15:01    114
Przegrany baraż, ale nie II liga

Zespół UKS-u AZS Jedynka PWSIP Łomża przegrał u siebie z Dalinem Myślenice 1:3 w rewanżowym meczu o awans do II ligi. W pierwszym spotkaniu rozegranym na wyjeździe łomżanki uległy 0:3.

22.05.2012 10:00    152
Stadion w Łomży z lekkoatletycznym certyfikatem

Stadion miejski w Łomży otrzymał certyfikat IV A Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Oznacza to, że można na nim organizować np. ogólnopolskie mitingi we wszystkich kategoriach wiekowych, branżowe mistrzostwa kraju (np. AZS) czy też zawody szczebla centralnego w skali makroregionu.

16.05.2012 15:35    153
 „Grajmy w Piłkę” w każdą środę

Piłka nożna to tani, ciekawy i budujący relacje sport zespołowy. Grać może każdy, a najlepiej minimum raz w tygodniu.

16.05.2012 14:33    129
W pucharze dobrze, w lidze źle

Zwycięstwo i porażka to bilans ŁKS-u 1926 Łomża w minionym tygodniu. W środę łomżanie 3:0 pokonali Wissę Szczuczyn w pófinale Okręgowego Pucharu Polski. W niedzielę natomiast wysoko przegrali 1:4 z Dębem Dąbrowa Białostocka w spotkaniu ligowym.

15.05.2012 10:33    127
MOSiR Łomża - Mecz piłki nożnej Oldboje ŁKS - Samorządowcy

W rewanżowym meczu spotkały się drużyny Oldboje ŁKS-u i przedstawiciele samorządu Łomży.

14.05.2012 14:15    122