SP 4 w Łomży z medalami w Wysokiem Mazowieckiem!
Kolejny wielki sukces młodych koszykarek ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży. Na Ogólnopolskim Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce 3x3 nasze zawodniczki spisały się kapitalnie i ostatecznie zakończyły zmagania na trzecim miejscu.
Dzisiaj, 17:10