Bardzo prestiżowa impreza odbywała się w minionych dniach w Wysokiem Mazowieckiem. Miasto z powiatu zambrowskiego było gospodarzem prestiżowej imprezy Ogólnopolskiego Finału Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce 3x3. Na turnieju pojawiło się 12 topowych zespołów z całego kraju, w tym chociażby drużyny z Elbląga, Szczecina, Wysokiego Mazowieckiego, czy właśnie Łomży. Cała impreza była okraszona efektowną ceremonią otwarcia, obecnością znanych osobistości i innymi atrakcjami.
SP 4 w Łomży rozpoczęła turniej od porażki przeciwko SP 35 w Szczecinie wynikiem 6:8. Nasze zawodniczki szybko powróciły jednak na właściwe tory i w kolejnych meczach pokonały 5:4 SP 3 z Piaseczna i 7:5 SP 3 z Prudnika. Podopieczne Marcina Piotrowskiego musiały następnie uznać wyższość SP 11 z Elbląga, z którą przegrały 9:11, aby następnie ograć SP 21 z Nowego Sącza 10:2, SP 11 z Jeleniej Góry 11:10, SP z Wysokiego Mazowieckiego 13:11, SP 12 z Leszna 11:10, SP 3 ze Stalowej Woli 12:6.
W ostatnim meczu lepsza okazała się SP 13 z Gorzowa Wielkopolskiego, ale mimo to nasze zawodniczki zajęły ostatecznie 3. miejsce na wspomnianej imprezie. W składzie drużyny grały Oliwia Tomasiewicz, Emilia Trzonkowska, Wiktoria Dąbkowska, oraz Amelia Zoń. Trzecie miejsce na turnieju w Wysokiem Mazowieckiem to kolejne wyróżnienie SP 4 w Łomży, która tym samym ugruntowuje swoją pozycję na koszykarskiej mapie Polski. Gratulacje!

Komentarze