Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 10:25

SP 4 Łomża

SP 4 mistrzyniami Polski! Łomża najlepsza w kraju w koszykówce 3×3 dziewcząt - [VIDEO]
Dominacja od pierwszego gwizdka do finałowej syreny — koszykarki SP 4 zdobyły mistrzostwo Polski 3×3, pokazując klasę przed całą sportową Polską.
SP 4 mistrzyniami Polski! Łomża najlepsza w kraju w koszykówce 3×3 dziewcząt - [VIDEO]

Szkoła Podstawowa nr 4 w Łomży zdobyła mistrzostwo Polski w koszykówce 3×3 dziewcząt podczas finału Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W decydującym meczu łomżanki pokonały reprezentację Łodzi aż 11:4, dominując od pierwszych minut i nie pozostawiając rywalkom złudzeń.

23.06.2026 15:28
SP 4 w Łomży z medalami w Wysokiem Mazowieckiem!
SP 4 w Łomży z medalami w Wysokiem Mazowieckiem!

Kolejny wielki sukces młodych koszykarek ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży. Na Ogólnopolskim Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce 3x3 nasze zawodniczki spisały się kapitalnie i ostatecznie zakończyły zmagania na trzecim miejscu.

22.06.2026 17:10    2
Koszykarki SP4 z 4. miejscem w Polsce!
Koszykarki SP4 z 4. miejscem w Polsce!

Kolejny duży sukces osiągnęła Szkoła Podstawowa nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży. Specjalizująca się w wychowywaniu młodych koszykarek placówka może pochwalić się teraz zajęciem 4. miejsca w Finale Krajowych Igrzysk Dzieci rozgrywanych w Trójmieście!

15.06.2026 16:41
Nowy plac zabaw przy SP 4 w Łomży już otwarty - [VIDEO]
Inwestycja z Budżetu Obywatelskiego tętni życiem od pierwszego dnia.
Nowy plac zabaw przy SP 4 w Łomży już otwarty - [VIDEO]

Przy Szkole Podstawowej nr 4 w Łomży oficjalnie otwarto nowoczesny plac zabaw, który powstał dzięki Budżetowi Obywatelskiemu. To inwestycja, na którą czekała nie tylko społeczność szkolna, ale także mieszkańcy całego osiedla. Od pierwszych godzin po otwarciu widać było, że miejsce natychmiast stało się centrum rodzinnej aktywności.

05.06.2026 09:41
Koszykarki z ”czwórki” trzecie w Polsce w koszykówce 3x3
Koszykarki z ”czwórki” trzecie w Polsce w koszykówce 3x3

W Łomży, w dniach 17-18 czerwca, odbyły się Finały Krajowe w koszykówce 3x3 dziewcząt w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Koszykarki reprezentujące SP 4 w Łomży po pięknej i zaciętej grze wywalczyły III miejsce na podium.

21.06.2023 13:51
Młode koszykarki ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży ósme w Polsce [FOTO]
Młode koszykarki ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży ósme w Polsce [FOTO]

W Bełchatowie, w dniach 14-16 czerwca, odbył się Ogólnopolski Finał Igrzysk Dzieci w koszykówkę dziewcząt. Województwo Podlaskie reprezentowały koszykarki ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży. W finale wzięło udział piętnaście szkół podstawowych, które w swoich województwach wywalczyły mistrzostwo. Po bardzo dobrej grze, zawodniczki z Łomży, wywalczyły ostatecznie wysokie ósme miejsce.

19.06.2023 10:46