Patryk Surdyn zdobył szablę i serce Martyny [VIDEO I FOTO] 

  • 06.04.2019, 03:15 (aktualizacja 06.04.2019, 21:07)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Patryk Surdyn zdobył szablę i serce Martyny [VIDEO I FOTO]
Tej walki Patryk Surdyn nie przegrał, choć pobyt w oktagonie skończył na kolanach. Jasnowłosa Martyna, przed którą ukląkł, powiedziała jednak "tak" i to było drugie tego wieczora zwycięstwo wspaniałego łomżyńskiego wojownika. V Galę Armia Fight Night zakończył z mistrzowską szablą i narzeczoną.

Mistrz

Kilka chwil wcześniej sportowiec klubu Black Horse MMA Łomża wchodził skupiony do oktagonu, aby walczyć jako pierwszy mistrz Armia Fight Night w obronie tytułu. Czekał już tam na niego Sylwester Miller, niesłychanie groźny i twardy żołnierz z dobrą kartą zawodowych walk MMA.

Walka wieczoru zaczęła się niezwykle dynamicznie. Sylwester Miller ruszył od razu do ataku, zepchnął Patryka Surdyna do siatki i starał się sprowadzić rywala do parteru. Łomżyński strażak utrzymał jednak stójkę i skontrował całą serią łokci na głowę. Sędzia błyskawicznie znurkował między wojowników i przerwał walkę. Patryk Surdyn wygrał przez techniczny nokaut. Sylwester Miller obraził się, zszedł z ringu i nie wrócił nawet na oficjalne ogłaszanie rezultatu.

Zwycięski mistrz nie został jednak w centrum uwagi sam. Zaprosił do oktagonu wzruszoną Martynę, padł na kolana i poprosił ją o rękę. Widzowie odpowiedzi nie  słyszeli, ale prowadzący galę Łukasz Jurkowski dopytał: Co odpowiedziałaś? Tak - powiedziała do mikrofonu dama, dla której zdobył chwałę i szablę, a stracił głowę Patryk Surdyn.

Walczący żołnierze

Armia Fight Night to jedna z młodszych w Polsce organizacji zajmujących się mieszanymi sztukami walki. Powstała w 2016 roku. "Jesteśmy żołnierzami" - piszą o sobie jej twórcy. I deklarują, że chcą pokazywać młodych, odważnych żołnierzy Wojska Polskiego, którzy samodoskonalą się w dziedzinie sportów walki. Wśród zawodników związanych z AFN są nie tylko wojskowi, ale mundurowa grupa rośnie dzięki energicznemu wsparciu dowództwa sił zbrojnych.

W ubiegłym roku Filip Bątkowski i jego współpracownicy z AFN trafili do Łomży. Uzyskali wsparcie władz miasta, a dzięki życzliwości generała Jarosława Gromadzińskiego, dowódcy powstającej 18 dywizji piechoty, zadecydowali, że Łomża ma dobry klimat dla sportów walki i dobrych sportowców. Dlatego z pięciu dotychczasowych gali, aż dwie gościła Hala Olimpijczyków Polskich przy SP 9. Wiele podziękowań usłyszał w związku z tym za wspieranie sportu prezydent Mariusz Chrzanowski.  

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe