Reklama
X-lecie Instytutu Medycznego w PWSIP w Łomży - VIDEO
W Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży uroczyście podsumowano dziesięć lat funkcjonowania Instytutu Medycznego - VIDEO
- 01.12.2015 12:50 (aktualizacja 18.08.2023 08:48)

W Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży uroczyście podsumowano dziesięć lat funkcjonowania Instytutu Medycznego
Reklama
Komentarze