Nauki techniczne wspólnie z medycznymi dopracowały się wielu sposobów, aby sprawdzić czy to, co człowiek ma w środku działa jak należy. Jedną z takich metod jest ultrasonografia, o której opowiada doktor Waldemar Pędziński, szef Łomżyńskiego Centrum Medycznego.
Dzisiejszy odcinek poświęcony będzie ultrasonografii, czyli powrzechnie nazywanemu USG.

Komentarze