Łomżyńska Społeczna Rada ds. Osób z Niepełnosprawnością powołana przez prezydenta Łomży zaprasza na otwarte spotkania z osobami niepełnosprawnymi, a także z przedstawicielami organizacji pozarządowych działających na rzecz osób z niepełnosprawnością.
Najbliższe spotkanie jeszcze w tym tygodniu:
- w środę 21 października 2015 r., godz. 14.00 – spotkanie z organizacjami pozarządowymi, działającymi na rzecz osób z niepełnosprawnością (celem spotkania jest poznanie działalności stowarzyszeń i fundacji, znalezienie płaszczyzny współpracy między Radą a organizacjami).
Spotkania odbędą się w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łomży,
zapraszamy.

Komentarze