Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 07:12
Reklama
Reklama

25 lat z Polonią

Wystawa poświęcona okresowi 25 lat zaangażowania odrodzonego senatu Rzeczpospolitej Polskiej na rzecz Polonii i Polaków poza granicami kraju otwarta została w łomżyńskiej Katedrze - VIDEO
25 lat z Polonią
Wystawa poświęcona okresowi 25 lat zaangażowania odrodzonego senatu Rzeczpospolitej Polskiej na rzecz Polonii i Polaków poza granicami kraju otwarta została w łomżyńskiej Katedrze dzięki współpracy posła Jarosława Zielińskiego (Prawo i Sprawiedliwość) i proboszcza, księdza kanonika Mariana Mieczkowskiego. Ekspozycja prezentowana była dotąd jedynie w Senacie.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama