Reklama
Jak mieć energii więcej i taniej - konferencja w PWSIiP [VIDEO]
W kilkudziesięciu miastach Polski specjaliści z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej tłumaczą jak z energii korzystać oszczędniej i dlaczego jej odnawialne źródła są dla ludzi. W Łomży gościli w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości.
- 07.12.2016 15:18 (aktualizacja 22.08.2023 15:18)
![Jak mieć energii więcej i taniej - konferencja w PWSIiP [VIDEO] Jak mieć energii więcej i taniej - konferencja w PWSIiP [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/xl-jak-miec-energii-wiecej-i-taniej-konferencja-w-pwsiip-video-1650918113.jpg)
Reklama
Komentarze