W ciągu ostatnich kilku godzin zrobiło się bardzo ślisko. Rano padał deszcz, a minusowa temperatura zrobiła swoje. Policja apeluje o rozsądek na drogach i chodnikach, bo można wpaść w poślizg.
Jak poinformował dr Dariusz Janicki, lekarz dyżurny z Izby Przyjęć w łomżyńskim szpitalu, od wczoraj zgłosiło się kilku poszkodowanych pieszych, którzy poślizgnęli się na chodnikach. - Nie są to poważne złamania, ale trafiają do nas osoby z obrażeniami kończyn - mówi dr Janicki. - Pogoda nie sprzyja, także musimy na siebie szczególnie uważać.
Na terenie Łomży wypadków i kolizji spowodowanych śliskimi jezdniami nie było. Jednak łomżyńska policja uczula, że w wielu miejscach drogi są bardzo śliskie. Szczególną ostrożność powinniśmy zachować w okolicach przejść dla pieszych.
IMiGW wydał ostrzeżenia drugiego stopnia (pomarańczowe) przed marznącymi opadami m.in. dla województwa podlaskiego, mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego. Ulice zamieniły się w ślizgawki. Dziś niebezpiecznie jest na drogach, ale także na chodnikach. Lepiej zachowajmy ostrożność.


![Tadeusz Walewacz – „Piosenki o miłości” - Koncert w Hali Kultury w Łomży [VIDEO] Tadeusz Walewacz – „Piosenki o miłości” - Koncert w Hali Kultury w Łomży [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-tadeusz-walewacz-piosenki-o-milosci-koncert-w-hali-kultury-w-lomzy-video-1764420263.jpg)
![Magia Świąt na Starym Rynku w Łomży! Na Starym Rynku pojawiła się choinka! [VIDEO] Magia Świąt na Starym Rynku w Łomży! Na Starym Rynku pojawiła się choinka! [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-magia-swiat-na-starym-rynku-w-lomzy-na-starym-rynku-pojawila-sie-choinka-1764418104.png)
![20-lecie Łomżyńskiego Bractwa Kurkowego – uroczysty jubileusz i inwestytura św. Brunona [VIDEO] 20-lecie Łomżyńskiego Bractwa Kurkowego – uroczysty jubileusz i inwestytura św. Brunona [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-20-lecie-lomzynskiego-bractwa-kurkowego-uroczysty-jubileusz-i-inwestytura-sw-brunona-video-1764770590.png)

Komentarze