Reklama
ARiMR - X konferencja "Agro-Podlasie 2015" w Niećkowie -FILM
Rolnicy, pracownicy firm i instytucji obsługujących rolnictwo uczestniczyli w konferencji "Agro-Podlasie" w Zespole Szkół w Niećkowie.
- 06.10.2015 14:03 (aktualizacja 18.08.2023 23:38)

Rolnicy, pracownicy firm i instytucji obsługujących rolnictwo uczestniczyli w konferencji "Agro-Podlasie" w Zespole Szkół w Niećkowie.
Reklama
Komentarze