Muzeum Diecezjalne w Łomży - sakralne perły w nowym otoczeniu [VIDEO]
Nowe oblicze zyska wkrótce Muzeum Diecezjalne w Łomży. Jego dyrektor, ksiądz Tomasz Grabowski wraz ze współpracownikami przygotowuje na nowo ekspozycję unikalnych zabytków sztuki dzięki pozyskaniu funduszy z Ministerstwa Kultury.
- 10.11.2017 20:58 (aktualizacja 25.09.2023 17:20)
![Muzeum Diecezjalne w Łomży - sakralne perły w nowym otoczeniu [VIDEO] Muzeum Diecezjalne w Łomży - sakralne perły w nowym otoczeniu [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/xl-muzeum-diecezjalne-w-lomzy-sakralne-perly-w-nowym-otoczeniu-video-1650925029.jpg)
Reklama

![Tadeusz Walewacz – „Piosenki o miłości” - Koncert w Hali Kultury w Łomży [VIDEO] Tadeusz Walewacz – „Piosenki o miłości” - Koncert w Hali Kultury w Łomży [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-tadeusz-walewacz-piosenki-o-milosci-koncert-w-hali-kultury-w-lomzy-video-1764420263.jpg)
![Magia Świąt na Starym Rynku w Łomży! Na Starym Rynku pojawiła się choinka! [VIDEO] Magia Świąt na Starym Rynku w Łomży! Na Starym Rynku pojawiła się choinka! [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-magia-swiat-na-starym-rynku-w-lomzy-na-starym-rynku-pojawila-sie-choinka-1764418104.png)
![20-lecie Łomżyńskiego Bractwa Kurkowego – uroczysty jubileusz i inwestytura św. Brunona [VIDEO] 20-lecie Łomżyńskiego Bractwa Kurkowego – uroczysty jubileusz i inwestytura św. Brunona [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-20-lecie-lomzynskiego-bractwa-kurkowego-uroczysty-jubileusz-i-inwestytura-sw-brunona-video-1764770590.png)

Komentarze