Okręg 3
1. Mariusz Chrzanowski
2. Witold Władysław Chludziński
3. Marcin Grodzki
4. Hanka Gałązka
5. Marcin Dębek
6. Sławomira Ewa Mariak
7. Wojciech Paweł Pietruszewski
8. Barbara Dolecka
9. Justyna Korytkowska
Okręg 4
1. Alicja Konopka
2. Wanda Mężyńska
3. Artur Nadolny
4. Justyna Małgorzata Mieczkowska
5. Marcin Dziekoński
6. Rafał Przychodzień
7. Iwona Winko
8. Andrzej Korytkowski
![Mariusz Chrzanowski prezentuje drużynę - [VIDEO] Mariusz Chrzanowski prezentuje drużynę - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/xl-mariusz-chrzanowski-prezentuje-druzyne-video-1650931351.jpg)
![Odkrycie „wodokaczki” nad Narwią. Co dalej z zabytkiem, który przypomniał Łomży o jej historii? - [VIDEO] Odkrycie „wodokaczki” nad Narwią. Co dalej z zabytkiem, który przypomniał Łomży o jej historii? - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-odkrycie-wodokaczki-nad-narwia-co-dalej-z-zabytkiem-ktory-przypomnial-lomzy-o-jej-historii-v-1776776116.png)

![Dzień otwarty w ZSTiO nr 4 w Łomży. Uczniowie poznają kierunki i wybierają przyszłość - [VIDEO] Dzień otwarty w ZSTiO nr 4 w Łomży. Uczniowie poznają kierunki i wybierają przyszłość - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-dzien-otwarty-w-zstio-nr-4-w-lomzy-uczniowie-poznaja-kierunki-i-wybieraja-przyszlosc-video-1776865394.jpg)

![Nowa sala konferencyjna w Szepietowie otwarta. Wzmocnienie dla doradztwa rolniczego w regionie - [VIDEO] Nowa sala konferencyjna w Szepietowie otwarta. Wzmocnienie dla doradztwa rolniczego w regionie - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-nowa-sala-konferencyjna-w-szepietowie-otwarta-wzmocnienie-dla-doradztwa-rolniczego-w-regionie-1776763345.jpg)
Komentarze