Wyglądam Inaczej, i Co?
Osoby o innych odcieniach skóry, mieszkający w Polsce, spotykają się nierzadko z wyzwiskami, szykanami, a nawet przemocą fizyczną. Jednak, mimo przeciwności i negatywnych reakcji starają się nieprzerwanie funkcjonować w naszym społeczeństwie. Emanuel- ciemnoskóry chłopak, pochodzenia nigeryjsko-polskiego, ze średniej wielkości miasta, postanowił opowiedzieć licealistom realizującym projekt "Jestem, I CO?!?", o sytuacjach jakie spotykają go na ulicach naszego kraju.
- 30.03.2019 15:46 (aktualizacja 25.09.2023 20:55)

Reklama

![Tadeusz Walewacz – „Piosenki o miłości” - Koncert w Hali Kultury w Łomży [VIDEO] Tadeusz Walewacz – „Piosenki o miłości” - Koncert w Hali Kultury w Łomży [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-tadeusz-walewacz-piosenki-o-milosci-koncert-w-hali-kultury-w-lomzy-video-1764420263.jpg)
![Magia Świąt na Starym Rynku w Łomży! Na Starym Rynku pojawiła się choinka! [VIDEO] Magia Świąt na Starym Rynku w Łomży! Na Starym Rynku pojawiła się choinka! [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-magia-swiat-na-starym-rynku-w-lomzy-na-starym-rynku-pojawila-sie-choinka-1764418104.png)
![20-lecie Łomżyńskiego Bractwa Kurkowego – uroczysty jubileusz i inwestytura św. Brunona [VIDEO] 20-lecie Łomżyńskiego Bractwa Kurkowego – uroczysty jubileusz i inwestytura św. Brunona [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-20-lecie-lomzynskiego-bractwa-kurkowego-uroczysty-jubileusz-i-inwestytura-sw-brunona-video-1764770590.png)

Komentarze