Co warto jeszcze pić latem? Doskonałym napojem na ciepłe wakacyjne dni jest mleko. Mleko jest bogate w witaminy zarówno rozpuszczalne w wodzie kompleks witamin B, jak i te rozpuszczalne w tłuszczach A, D, E, K. Dodatkowo jest bardzo dobrym źródłem wapnia, magnezu i potasu i sodu. Ponadto mleko oprócz tego że doskonale nawadnia to również regeneruje organizm. Mleko możemy zabrać ze sobą na wycieczkę rowerową lub przygotować z niego pożywny shake z dodatkiem sezonowych owoców. Koniecznie sprawdźcie naszą propozycję.
Składniki: pół szklanki mleka, mały kubeczek jogurtu naturalnego, łyżeczka miodu, garść truskawek (jeżeli wolisz inne owoce, możesz zamienić).
Sposób przygotowania: Wszystkie składniki wrzucamy do blendera, miksujemy i gotowe. Smacznego!
Kampania „Mamy kota na punkcie mleka” jest realizowana dzięki Polskiej Izbie Mleka oraz Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka. Sfinansowana jest z Funduszu Promocji Mleka.

![Studniówka 2026 ZSTiO nr. 4 - [VIDEO] Studniówka 2026 ZSTiO nr. 4 - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-studniowka-zstio-nr-4-video-1768848163.png)
![Polsko-Bułgarski dialog sztuki w Galerii Sztuki Współczesnej w Łomży - [VIDEO] Polsko-Bułgarski dialog sztuki w Galerii Sztuki Współczesnej w Łomży - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-polsko-bulgarski-dialog-sztuki-w-galerii-sztuki-wspolczesnej-w-lomzy-1768895690.jpg)
![Bezpieczne ferie w Kisielnicy. Kulig, edukacja i promocja regionalnego ośrodka jeździectwa [VIDEO] Bezpieczne ferie w Kisielnicy. Kulig, edukacja i promocja regionalnego ośrodka jeździectwa [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-bezpieczne-ferie-w-kisielnicy-kulig-edukacja-i-promocja-regionalnego-osrodka-jezdziectwa-1768820209.jpg)


Komentarze