Reklama
Problemy finansowe, ale nie tylko są dopiero przed nami - W programie specjalnym Andrzej Duda [VIDEO]
O sytuacji samorządu w walce z koronawirusem, skutkach z którymi będą się borykały, a także ocenie tarczy antykryzysowej i podlaskiego pakietu gospodarczego z Andrzejem Dudą, burmistrzem Kolna rozmawia Marlena Siok.
- 03.04.2020 13:00 (aktualizacja 26.09.2023 00:02)
![Problemy finansowe, ale nie tylko są dopiero przed nami - W programie specjalnym Andrzej Duda [VIDEO] Problemy finansowe, ale nie tylko są dopiero przed nami - W programie specjalnym Andrzej Duda [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/xl-problemy-finansowe-ale-nie-tylko-sa-dopiero-przed-nami-w-programie-specjalnym-andrzej-duda-video-1650944422.png)
Reklama
![Odkrycie „wodokaczki” nad Narwią. Co dalej z zabytkiem, który przypomniał Łomży o jej historii? - [VIDEO] Odkrycie „wodokaczki” nad Narwią. Co dalej z zabytkiem, który przypomniał Łomży o jej historii? - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-odkrycie-wodokaczki-nad-narwia-co-dalej-z-zabytkiem-ktory-przypomnial-lomzy-o-jej-historii-v-1776776116.png)

![Dzień otwarty w ZSTiO nr 4 w Łomży. Uczniowie poznają kierunki i wybierają przyszłość - [VIDEO] Dzień otwarty w ZSTiO nr 4 w Łomży. Uczniowie poznają kierunki i wybierają przyszłość - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-dzien-otwarty-w-zstio-nr-4-w-lomzy-uczniowie-poznaja-kierunki-i-wybieraja-przyszlosc-video-1776865394.jpg)

![Nowa sala konferencyjna w Szepietowie otwarta. Wzmocnienie dla doradztwa rolniczego w regionie - [VIDEO] Nowa sala konferencyjna w Szepietowie otwarta. Wzmocnienie dla doradztwa rolniczego w regionie - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-nowa-sala-konferencyjna-w-szepietowie-otwarta-wzmocnienie-dla-doradztwa-rolniczego-w-regionie-1776763345.jpg)
Komentarze