Spędź sobotni poranek w towarzystwie ŁACIATEJ śmietanki oraz znanego i lubianego programu „Dzień Dobry TVN”. Już dziś zapraszamy do obejrzenia porannego programu emitowanego na antenie telewizji TVN 18 kwietnia br. ok. godziny 8:50 gdzie zaprezentowane zostaną wyśmienite przepisy z wykorzystaniem wysokiej jakości Śmietanki ŁACIATEJ – znanej i cenionej marki SM „MLEKPOL”.
Śmietanki ŁACIATE będą podstawą potraw przyrządzanych przez znakomitego kucharza, pana Andrzeja Polana w godzinach między 8.30 a 11.00. Program poprowadzą Kinga Rusin oraz Bartosz Węglarczyk.
Widzowie będą mogli poznać ciekawe przepisy z wykorzystaniem Śmietanki ŁACIATEJ i wypróbować je we własnej kuchni. Receptury przygotowywanych potraw zostaną podane podczas programu oraz zamieszczone na stronie internetowej www.dziendobry.tvn.pl i profilu Facebook.
Śmietanki stanowią niezastąpiony dodatek do wielu potraw. Trudno wyobrazić sobie pyszne torty, rozgrzewające zupy, znakomite sosy czy orzeźwiające lody bez dodatku choćby odrobiny śmietany.
Cenione za wysoką jakość i znakomite walory smakowe śmietanki ŁACIATE dostępne są w nowych i odświeżonych opakowaniach w różnych wariantach: 12%, 18%, 30% i 36% tłuszczu.
Polacy dbając o zdrowie coraz częściej gotują w domach i poszukują inspirujących, naturalnych
i autentycznych przepisów kulinarnych. Wszystkich zainteresowanych tym jak smacznie jadać
i wykorzystać śmietanki ŁACIATE w kuchni zapraszamy przed telewizory już w najbliższą sobotę.


![Łomżyński szpital inwestuje w opiekę ambulatoryjną - [VIDEO] Łomżyński szpital inwestuje w opiekę ambulatoryjną - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-lomzynski-szpital-inwestuje-w-opieke-ambulatoryjna-video-1770109560.jpg)


![Bezpieczeństwo to nie teoria. Szkolenie w Ełku o realnych zagrożeniach - [VIDEO] Bezpieczeństwo to nie teoria. Szkolenie w Ełku o realnych zagrożeniach - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-bezpieczenstwo-to-nie-teoria-szkolenie-w-elku-o-realnych-zagrozeniach-video-1770126599.png)
Komentarze