W trzeciej lidze, w makroregionalnych rozgrywkach województwa podlaskiego, mazowieckiego, łódzkiego i warmińsko - mazurskiego grają także dziewczęta z jednej z młodszych grup. Ogółem w Fortach trenuje 80 zawodniczek z Piątnicy, Łomży, Śniadowa, Nowogrodu i innych miejscowości.
Prezes klubu wraz z zawodniczkami i trenerami przekazał wicemarszałkowi Markowi Olbrysiowi klubowy proporczyk jako wyraz podziękowania za pierwsze w historii klubu wsparcie finansowe ze strony zarządu województwa.
Jak mawiał trener Kazimierz Górski dopóki piłka jest w grze, wszystko jest możliwe, dlatego życzymy kobiecej drużynie samych sukcesów.
![Piłka nożna jest kobietą. Z pewnością w Piątnicy - [VIDEO] Piłka nożna jest kobietą. Z pewnością w Piątnicy - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/xl-pilka-nozna-jest-kobieta-z-pewnoscia-w-piatnicy-video-1650955969.jpg)
![Studniówka 2026 ZSTiO nr. 4 - [VIDEO] Studniówka 2026 ZSTiO nr. 4 - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-studniowka-zstio-nr-4-video-1768848163.png)
![Polsko-Bułgarski dialog sztuki w Galerii Sztuki Współczesnej w Łomży - [VIDEO] Polsko-Bułgarski dialog sztuki w Galerii Sztuki Współczesnej w Łomży - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-polsko-bulgarski-dialog-sztuki-w-galerii-sztuki-wspolczesnej-w-lomzy-1768895690.jpg)
![Bezpieczne ferie w Kisielnicy. Kulig, edukacja i promocja regionalnego ośrodka jeździectwa [VIDEO] Bezpieczne ferie w Kisielnicy. Kulig, edukacja i promocja regionalnego ośrodka jeździectwa [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-bezpieczne-ferie-w-kisielnicy-kulig-edukacja-i-promocja-regionalnego-osrodka-jezdziectwa-1768820209.jpg)


Komentarze