Przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej Sylwester Marciniak na konferencji prasowej w Warszawie przekazał, że biorąc pod uwagę dane do godz. 17 otrzymanych od 29 tys. 707 obwodowych komisji wyborczych (czyli 100 proc.), liczba osób uprawnionych do udziału w wyborach, czyli ujęta w spisach wyborców w obwodach, z których otrzymano dane wyniosła 28 mln 895 tys. 920 osób.
Reklama
Wysoka frekwencja wyborcza w Podlaskiem- 41,65%
Do godz. 17 frekwencja w wyborach samorządowych w Polsce wyniosła 39,43 proc. W 2018 roku o tej porze było to 41,65 proc. Niedzielne wybory cieszą się więc mniejszym zainteresowaniem - informuje Państwowa Komisja Wyborcza.
- 07.04.2024 20:17

Reklama

![Nar(e)wani Sportowcy – Zbigniew Dziekoński: kadra U13 Podlaskiego ZPN i rozwój piłki nożnej kobiet - [VIDEO] Nar(e)wani Sportowcy – Zbigniew Dziekoński: kadra U13 Podlaskiego ZPN i rozwój piłki nożnej kobiet - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-nar-e-wani-sportowcy-zbigniew-dziekonski-kadra-u13-podlaskiego-zpn-i-rozwoj-pilki-noznej-kobiet-1769519224.png)
![Lokalne głosy w ogólnopolskim sporze o KSeF - [VIDEO] Lokalne głosy w ogólnopolskim sporze o KSeF - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-lokalne-glosy-w-ogolnopolskim-sporze-o-ksef-video-1769514205.jpg)
![Nowa hala remontowa w Łomżyńskim Pułku Logistycznym oficjalnie otwarta - [VIDEO] Nowa hala remontowa w Łomżyńskim Pułku Logistycznym oficjalnie otwarta - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-nowa-hala-remontowa-w-lomzynskim-pulku-logistycznym-oficjalnie-otwarta-video-1769672890.jpg)

Komentarze