Konfederacja
Konfederacja na ulicach – sprzeciw wobec polityki migracyjnej. Łomża dołącza do protestów
"Stop imigracji!" – pod takim hasłem 19 lipca w wielu miastach Polski, w tym w Łomży, odbyły się pikiety zorganizowane przez Konfederację. Uczestnicy protestów sprzeciwiają się polityce migracyjnej obecnego rządu, domagając się większego bezpieczeństwa, ochrony granic i przejrzystości działań władz. Na Starym Rynku w Łomży zebrali się mieszkańcy, sympatycy ugrupowania oraz działacze lokalnych struktur partii.
- 19.07.2025 15:45
Reklama

![Tadeusz Walewacz – „Piosenki o miłości” - Koncert w Hali Kultury w Łomży [VIDEO] Tadeusz Walewacz – „Piosenki o miłości” - Koncert w Hali Kultury w Łomży [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-tadeusz-walewacz-piosenki-o-milosci-koncert-w-hali-kultury-w-lomzy-video-1764420263.jpg)
![Magia Świąt na Starym Rynku w Łomży! Na Starym Rynku pojawiła się choinka! [VIDEO] Magia Świąt na Starym Rynku w Łomży! Na Starym Rynku pojawiła się choinka! [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-magia-swiat-na-starym-rynku-w-lomzy-na-starym-rynku-pojawila-sie-choinka-1764418104.png)
![20-lecie Łomżyńskiego Bractwa Kurkowego – uroczysty jubileusz i inwestytura św. Brunona [VIDEO] 20-lecie Łomżyńskiego Bractwa Kurkowego – uroczysty jubileusz i inwestytura św. Brunona [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-20-lecie-lomzynskiego-bractwa-kurkowego-uroczysty-jubileusz-i-inwestytura-sw-brunona-video-1764770590.png)

Komentarze