W dniu 23 października 2025 r. rozpoczęły się konsultacje z organizacjami pozarządowymi i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego, Podlaską Radą Działalności Pożytku Publicznego oraz Młodzieżowym Sejmikiem Województwa Podlaskiego w sprawie projektu uchwały zmieniającej uchwałę Sejmiku Województwa Podlaskiego w sprawie zasad przyznawania stypendiów w ramach przedsięwzięcia priorytetowego „Podlaski program wsparcia stypendialnego uczniów szkół i placówek systemu oświaty prowadzących kształcenie ogólne” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027.
Podmioty mogą zgłaszać swoje opinie i uwagi najpóźniej do 7 listopada 2025 r.
Forma konsultacji:
a) projekt uchwały i formularz konsultacji zamieszczone są na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu;
b) konsultacje polegają na wypełnieniu formularza konsultacji, w którym można wyrazić opinię na temat projektu uchwały;
c) wypełnione formularze można składać osobiście w siedzibie Urzędu, drogą pocztową, bądź elektroniczną na adres: [email protected];
Wyniki konsultacji zostaną zamieszczone w Biuletynie Informacji Publicznej i na stronie internetowej Urzędu nie później niż w ciągu 30 dni od zakończenia konsultacji; komórką organizacyjną odpowiedzialną za przeprowadzenie konsultacji jest Departament Edukacji i Sportu.

![Odkrycie „wodokaczki” nad Narwią. Co dalej z zabytkiem, który przypomniał Łomży o jej historii? - [VIDEO] Odkrycie „wodokaczki” nad Narwią. Co dalej z zabytkiem, który przypomniał Łomży o jej historii? - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-odkrycie-wodokaczki-nad-narwia-co-dalej-z-zabytkiem-ktory-przypomnial-lomzy-o-jej-historii-v-1776776116.png)

![Dzień otwarty w ZSTiO nr 4 w Łomży. Uczniowie poznają kierunki i wybierają przyszłość - [VIDEO] Dzień otwarty w ZSTiO nr 4 w Łomży. Uczniowie poznają kierunki i wybierają przyszłość - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-dzien-otwarty-w-zstio-nr-4-w-lomzy-uczniowie-poznaja-kierunki-i-wybieraja-przyszlosc-video-1776865394.jpg)

![Gala Biznesu i Edukacji w Łomży: współpraca, która naprawdę działa - [VIDEO] Gala Biznesu i Edukacji w Łomży: współpraca, która naprawdę działa - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-gala-biznesu-i-edukacji-w-lomzy-wspolpraca-ktora-naprawde-dziala-video-1776632989.png)
Komentarze