Iaroslav Sambulskyi jest zwycięzcą wielu konkursów m.in. Grand Prix na międzynarodowym konkursie Intenational Festiwal Talents World Stars 2021 w Los Angeles (USA). Jestem założycielem dwóch perkusyjnych zespołów: „Drums Dance Band” i „Mr. S”, w których działa jako solista i kompozytor. Jego każdy występ to niepowtarzalny koncert – widowisko, pełne dynamiki, barw i fascynujących rytmów.
Grigor Palikarov jest dyrektorem artystycznym Symphony Orchestra Pazardzhik. Był także głównym dyrygentem Sofia National Opera and Ballet i piastował to stanowisko przez niemal 20 lat. Dyryguje orkiestrami w Bułgarii oraz poza jej granicami (Niemcy, Austria, Belgia, Francja, Włochy, Luksemburg, USA, Rosja, Słowenia, Polska, Taiwan, Holandia, Japonia, Korea Południowa). Ukończył National Music Academy w Sofii w czterech specjalnościach: dyrygentury orkiestrowej, dyrygentury chóralnej, kompozycji oraz fortepianu.
Link do zakupu biletów:
https://www.bilety24.pl/koncert/1564-koncert-abonamentowy-27-11-2025-136032?id=804108
Więcej informacji o koncercie:
https://filharmonia.lomza.pl/wydarzenie/w-sloncu-i-w-deszczu/

![Studniówka 2026 ZSTiO nr. 4 - [VIDEO] Studniówka 2026 ZSTiO nr. 4 - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-studniowka-zstio-nr-4-video-1768848163.png)
![Polsko-Bułgarski dialog sztuki w Galerii Sztuki Współczesnej w Łomży - [VIDEO] Polsko-Bułgarski dialog sztuki w Galerii Sztuki Współczesnej w Łomży - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-polsko-bulgarski-dialog-sztuki-w-galerii-sztuki-wspolczesnej-w-lomzy-1768895690.jpg)
![Bezpieczne ferie w Kisielnicy. Kulig, edukacja i promocja regionalnego ośrodka jeździectwa [VIDEO] Bezpieczne ferie w Kisielnicy. Kulig, edukacja i promocja regionalnego ośrodka jeździectwa [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-bezpieczne-ferie-w-kisielnicy-kulig-edukacja-i-promocja-regionalnego-osrodka-jezdziectwa-1768820209.jpg)


Komentarze