Ze względu na wzmożoną zachorowalność na grypę p. o. dyrektora Jan Bajno wprowadził w szpitalu pewne ograniczenia. Na wszystkich oddziałach obowiązuje teraz ograniczony dostęp do odwiedzin. Z jednym pacjentem może przebywać jeden odwiedzający.
Chodzi o to by nie tworzyć skupisk ludzi, które mogą sprzyjać rozprzestrzenianiu się grypy.
Sytuacja jest poważna gdyż również w łomżyński szpital odnotował wzmożoną zachorowalność na tę chorobę. Jej rozwojowi sprzyja niekorzystna aura.

Komentarze