W Sylwestra, kilka minut po godzinie 8:00 dyżurny wysokomazowieckiej Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem karetki pogotowia ratunkowego w miejscowości Brok. We wskazany rejon natychmiast skierowany został partol drogówki. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że karetka pogotowia jechała od strony Wysokiego Mazowieckiego. W pewnym momencie z pobliskiego lasu wprost pod koła pojazdu wbiegł łoś. W wyniku zderzenia z samochodem zwierzę padło na miejscu. Na szczęście załodze pogotowia, która jechała na wezwanie do chorego nic się nie stało. Wysokomazowieccy policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.
www.podlaska.policja.gov.pl
Reklama
Karetka pogotowia zderzyła się z łosiem
Karetka pogotowia jadąc do chorego zderzyła się z łosiem. Na szczęście załodze medycznej nic się nie stało. Zwierzę natomiast padło na miejscu. Wysokomazowieccy policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
- 01.01.2013 16:20 (aktualizacja 25.09.2023 14:11)

Reklama
Komentarze