W miniony piątek dyżurny grajewskiej Policji otrzymał informację o potrąceniu pieszego. Do zdarzenia doszło na trasie 61, tuż przed miejscowością Rajgród. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 24-latek siedzący za kierownicą peugeota potrącił 70-latka, który najprawdopodobniej przechodził przez jezdnię w niedozwolonym miejscu. Okazało się także, że był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad promil alkoholu w organizmie. Pieszy z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Grajewscy policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego wypadku.
www.podlaska.policja.gov.pl
Reklama
Potrącenie pieszego
Kierujący peugeotem potrącił nietrzeźwego 70–latka. Pieszy z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Przyczyny tego wypadku ustalają grajewscy policjanci.
- 31.12.2012 12:09 (aktualizacja 03.08.2023 21:43)

Reklama
Komentarze