Na ulicach Łomży stanęły koksowniki wykonane przez pracowników MPGKiM. Dzięki nim łomżyniakom łatwiej będzie znieść duże mrozy, a czekanie na autobus będzie chociaż trochę przyjemniejsze.
fot.: archiwum Narew.info
Reklama
Koksowniki na ulicach Łomży
Na ulicach Łomży stanęły koksowniki wykonane przez pracowników MPGKiM.
- 22.12.2012 19:20 (aktualizacja 03.08.2023 10:14)

Reklama
Komentarze