Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 06:25
Reklama
Reklama

Wigilia w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży - VIDEO

Lekarze, personel medyczny, pracownicy obsługi, uczestniczyli w tradycyjnym spotkaniu opłatkowym w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży.
Kliknij aby odtworzyć
Lekarze, personel medyczny, pracownicy obsługi, uczestniczyli w tradycyjnym spotkaniu opłatkowym w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży. 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama