VII wojewódzka konferencja "AGRO- PODLASIE" podobnie jak wcześniejsze, odbyła się w Zespole Szkół w Niećkowie koło Szczuczyna.
Reklama
"AGRO- PODLASIE" 2012, Niećkowo- VIDEO
VII wojewódzka konferencja "AGRO- PODLASIE" podobnie jak wcześniejsze, odbyła się w Zespole Szkół w Niećkowie koło Szczuczyna.
- 29.10.2012 12:08 (aktualizacja 25.09.2023 14:17)
Reklama
Komentarze