Senat uczelni, pracownicy naukowi, goście honorowi i studenci uczestniczyli w uroczystej inauguracji nowego roku akademickiego w Wyższej Szkole Agrobiznesu w Łomży.
Reklama
WSA - uroczysta inauguracja roku akademickiego - VIDEO
Senat uczelni, pracownicy naukowi, goście honorowi i studenci uczestniczyli w uroczystej inauguracji nowego roku akademickiego w Wyższej Szkole Agrobiznesu w Łomży.
- 18.10.2012 13:48 (aktualizacja 25.09.2023 14:18)
Reklama
Komentarze