
Konkurs zorganizowany został przez Dom Kultury Zacisze w Warszawie. 18 marca w małej galerii Teatru Rampa odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wernisaż najlepszych plakatów wyłonionych spośród 359 prac. Jury (artystka malarka, artysta grafik i specjalista ds. reklamy) wyłoniło w trzech kategoriach po trzy nagrody główne i wyróżnienia.

Młodzi łomżyńscy artyści konkurowali w kategorii - klasy I - III SP. I Nagrodę przyznano Poli Grzech, a wyróżnienia Kasi Mazur oraz Idze i Jędrkowi Perkowskim. Po prezentacji prac publiczności plakaty wejdą w skład stałej ekspozycji Teatru Rampa. Po otwarciu wystawy laureaci obejrzeli spektakl pt. "Czerwony Kapturek".
Fot. 1. Pola Grzech
Fot. 2. Jedrk Perkowski
Fot. 3. Kasia Mazur

![Wieczór wigilijny pt. „Podzielmy się opłatkiem” w Galerii Sztuki Iwo Świątkowski [VIDEO] Wieczór wigilijny pt. „Podzielmy się opłatkiem” w Galerii Sztuki Iwo Świątkowski [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-wieczor-wigilijny-pt-podzielmy-sie-oplatkiem-w-galerii-sztuki-iwo-swiatkowski-1765713473.jpg)
![Trzecia edycja konkursu „Nagradzamy NGO” [VIDEO] Trzecia edycja konkursu „Nagradzamy NGO” [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-trzecia-edycja-konkursu-nagradzamy-ngo-1765545369.jpg)
![10 lat pasji i sukcesów – Jubileusz UKS 4 Łomża [VIDEO] 10 lat pasji i sukcesów – Jubileusz UKS 4 Łomża [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-10-lat-pasji-i-sukcesow-jubileusz-uks-4-lomza-video-1765891790.jpg)
![Warsztaty historyczne w ZSTiO Nr 4 w Łomży w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego [VIDEO] Warsztaty historyczne w ZSTiO Nr 4 w Łomży w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-warsztaty-historyczne-w-zstio-nr-4-w-lomzy-w-rocznice-wprowadzenia-stanu-wojennego-video-1765555766.png)

Komentarze