
Konkurs zorganizowany został przez Dom Kultury Zacisze w Warszawie. 18 marca w małej galerii Teatru Rampa odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wernisaż najlepszych plakatów wyłonionych spośród 359 prac. Jury (artystka malarka, artysta grafik i specjalista ds. reklamy) wyłoniło w trzech kategoriach po trzy nagrody główne i wyróżnienia.

Młodzi łomżyńscy artyści konkurowali w kategorii - klasy I - III SP. I Nagrodę przyznano Poli Grzech, a wyróżnienia Kasi Mazur oraz Idze i Jędrkowi Perkowskim. Po prezentacji prac publiczności plakaty wejdą w skład stałej ekspozycji Teatru Rampa. Po otwarciu wystawy laureaci obejrzeli spektakl pt. "Czerwony Kapturek".
Fot. 1. Pola Grzech
Fot. 2. Jedrk Perkowski
Fot. 3. Kasia Mazur


Komentarze