Mimo, że termometry w tym tygodniu pokazywały momentami nawet – 30 stopni Celsiusza, a dzieci cieszyły się jeszcze zimowymi feriami, to w naszej redakcji i tak przybyło koreczków! Ludzie dobrej woli swoimi wielkimi i gorącymi sercami roztapiają największe lody i zbierają korki dla chorego Kamila Jesionkowskiego.
Chory na przepuklinę oponowo-rdzeniową z porażeniem kończyn dolnych Kamil potrzebuje nowego wózka do samodzielnego poruszania się, oraz przeciwodleżynową poduszkę i materac. Aby mu pomóc w naszej redakcji z torbami pełnymi plastikowych nakrętek pojawiło się wiele osób, m.in.: Joanna Matukin i Wojciech Chludziński, którzy zbierali nakrętki z całymi rodzinami oraz ośmioletni Dominik Kozłowski z mamą Bożeną. Do akcji przyłączyło się także Przedszkole Publiczne nr 8 w Łomży, w którym pod okiem Ewy Obryckiej, korki zbierają wszyscy, od pracowników, przez wychowanków po rodziców przedszkolaków. Cały czas pomaga także Dom Dziecka, Wielofunkcyjna Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza w Łomży. Wielkie worki z nakrętkami przyniósł Krzysztof Jankowski, dyrektor placówki z wychowankami: Sebastianem i Damianem.
Wszystkim za pomoc serdecznie dziękujemy i zapraszamy do dalszego zbierania. Już niedługo uzbieramy odpowiednią ilość nakrętek, aby za nie kupić wózek dla Kamila. Gdy zakończymy tę akcję, będziemy pomagać innym potrzebującym, także... zbieramy dalej i uśmiechem rozgrzewamy mroźną zimę!
Zapraszamy do przynoszenia nakrętek do naszej redakcji przy Starym Rynku 13 w Łomży. Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 i w sobotę w godz. 9-13. Z góry serdecznie dziękujemy!

![Wieczór wigilijny pt. „Podzielmy się opłatkiem” w Galerii Sztuki Iwo Świątkowski [VIDEO] Wieczór wigilijny pt. „Podzielmy się opłatkiem” w Galerii Sztuki Iwo Świątkowski [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-wieczor-wigilijny-pt-podzielmy-sie-oplatkiem-w-galerii-sztuki-iwo-swiatkowski-1765713473.jpg)
![Trzecia edycja konkursu „Nagradzamy NGO” [VIDEO] Trzecia edycja konkursu „Nagradzamy NGO” [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-trzecia-edycja-konkursu-nagradzamy-ngo-1765545369.jpg)

![10 lat pasji i sukcesów – Jubileusz UKS 4 Łomża [VIDEO] 10 lat pasji i sukcesów – Jubileusz UKS 4 Łomża [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-10-lat-pasji-i-sukcesow-jubileusz-uks-4-lomza-video-1765891790.jpg)
![Spotkanie opłatkowe Podlaskiego Funduszu Rozwoju z podsumowaniem roku 2025 [VIDEO] Spotkanie opłatkowe Podlaskiego Funduszu Rozwoju z podsumowaniem roku 2025 [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-spotkanie-oplatkowe-podlaskiego-funduszu-rozwoju-z-podsumowaniem-roku-2025-video-1766072487.jpg)
Komentarze