
Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, sportową rywalizacją uczcili policjanci, lekarze i studenci z Łomży. Z okazji XX Finału w niedzielę o godz. 12:00 w hali sportowej przy ul. Księżnej Anny rozegrano mecz piłki siatkowej pomiędzy reprezentacją łomżyńskich policjantów, lekarzy i studentów PWSIiP. W tym roku dobra passa uśmiechnęła się do lekarzy, którzy rozgromili swoich rywali. Policjanci uplasowali się na drugim miejscu. Nie mniej jednak mundurowym humory dopisywały i już umówili się na rewanż w przyszłym roku.
Natomiast o godz. 14:00 łomżyńscy policjanci brali udział w pokazach grup paramilitarnych. Pierwszy pokaz polegał na odbiciu z rąk przestępców wozu opancerzonego ze sporą gotówką, jadącego prawdopodobnie do banku, drugi zaś dotyczył odbicia porwanego dziecka.

Z: www.podlaska.policja.gov.pl , www.lomza.policja.gov.pl


Komentarze