Reklama
Spotkanie mikołajkowo-opłatkowe Stowarzyszenia Diabetyków
Członkowie łomżyńskiego oddziału Stowarzyszenia Diabetyków, rodziny oraz sympatycy uczestniczyli w dorocznym spotkaniu mikołajkowo-opłatkowym. VIDEO
- 14.12.2015 11:02 (aktualizacja 17.08.2023 20:49)

Członkowie łomżyńskiego oddziału Stowarzyszenia Diabetyków, rodziny oraz sympatycy uczestniczyli w dorocznym spotkaniu mikołajkowo-opłatkowym.
Reklama
Komentarze