Liderzy odebrali dyplomy - [VIDEO]

  • 13.11.2019, 11:39 (aktualizacja 13.11.2019, 12:21)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Liderzy odebrali dyplomy - [VIDEO] fot. Kamil Brzostowski
W Domku Pastora odbył się finał czwartej edycji Szkoły Liderów Miast. Przez ostatnich kilka miesięcy liderzy wspólnie wypracowywali skuteczne rozwiązania dotyczące bieżących zagadnień związanych z Łomżą. Dyplomy uczestnikom podczas uroczystego podsumowania wręczył zastępca prezydenta miasta Andrzej Stypułkowski.

Szkoła Liderów Miast to program kształcenia miejskich liderów z uwzględnieniem lokalnej diagnozy i interesów społeczności. W czwartej edycji wzięło udział 15 osób z Łomży, które pracowały nad rekomendacjami dla swojego miasta, odpowiadającymi potrzebom teraźniejszości i wyzwaniom przyszłości.

 

 

Uczestnicy brali udział w warsztatach, spotykali się z przedstawicielami władzy, wybranych grup społecznych i instytucji oraz lokalnego biznesu. W ten sposób rozwijali swoje umiejętności przywódcze, które wykorzystują w codziennej pracy na rzecz swoich wspólnot.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe