Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 02:03
Reklama
Reklama

PWSIiP

PWSIiP - podpisanie umowy o budowie Instytutu Technologii Żywności. Przetarg na budowę zespołu dydaktyczno-badawczego wygrała firma Budimex. Inwestycja o wartości prawie dwudziestu dwóch milionów złotych zostanie zrealizowana w ciągu dwóch lat
Kliknij aby odtworzyć
PWSIiP - podpisanie umowy o budowie Instytutu Technologii Żywności. Przetarg na budowę zespołu dydaktyczno-badawczego wygrała firma Budimex. Inwestycja o wartości prawie dwudziestu dwóch milionów złotych zostanie zrealizowana w ciągu dwóch lat



Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama