Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 05:12
Reklama
Reklama

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży

- program szkoleniowy. Sześćdziesięciu nauczycieli z Łomży i regionu uczestniczyło w cyklu szkoleń dotyczących podniesienia jakości pracy szkół
Kliknij aby odtworzyć
Sześćdziesięciu nauczycieli z Łomży i regionu uczestniczyło w cyklu szkoleń dotyczących podniesienia jakości pracy szkół



Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama