Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 05:11
Reklama
Reklama

348 Konferencja Episkopatu Polski

348 Konferencja Episkopatu Polski i Msza Święta Jubileuszowa w Katedrze łomżyńskiej.Kardynałowie, arcypiskupii i biskupi spotkali się w Łomży z racji jubileuszu 1000-lecia męczeńskiej śmierci świętego Brunona z Kwerfurtu, patrona diecezji łomżyńskiej.
Kliknij aby odtworzyć
Kardynałowie, arcypiskupii i biskupi spotkali się w Łomży z racji jubileuszu 1000-lecia męczeńskiej śmierci świętego Brunona z Kwerfurtu, patrona diecezji łomżyńskiej




Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama