Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 10:46
Reklama
Reklama

Rozpoczęcie budowy pływalni miejskiej w Łomży

Symbolicznym wkopaniem łopat rozpoczęła się budowa pływalni w Łomży. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele samorządu województwa podlaskiego, Łomży oraz społeczności gimnazjum numer 1.
Kliknij aby odtworzyć

Symbolicznym wkopaniem łopat rozpoczęła się budowa pływalni w Łomży. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele samorządu województwa podlaskiego, Łomży oraz społeczności gimnazjum numer 1.

 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama