Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 11:47
Reklama
Reklama

PWSIiP - podpisanie umowy o współpracy

z Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie W uroczystym podpisaniu umowy uczestniczyli pracownicy naukowi i przedstawiciele Senatu obu uczelni. Zgodnie z podpisanym porozumieniem obie uczelnie będą prowadziły wspólne badania naukowe
Kliknij aby odtworzyć
z Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie W uroczystym podpisaniu umowy uczestniczyli pracownicy naukowi i przedstawiciele Senatu obu uczelni. Zgodnie z podpisanym porozumieniem obie uczelnie będą prowadziły wspólne badania naukowe



Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama