Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 11:45
Reklama
Reklama

Rgionalny Ośrodek EFS w Łomży

wznawia swoją działalność. W konferencji zorganizowanej w łomżyńskim Starostwie Powiatowym uczestniczyli przedsatwiciele organizacji pozarządowych, nauczyciele, przedsiębiorcy oraz samorządowcy.
Kliknij aby odtworzyć
wznawia swoją działalność. W konferencji zorganizowanej w łomżyńskim Starostwie Powiatowym uczestniczyli przedsatwiciele organizacji pozarządowych, nauczyciele, przedsiębiorcy oraz samorządowcy.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama