Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 12:45
Reklama
Reklama

Marszałek Bogusław Dębski

spotkał się z mieszkańcami wsi Żelechy i przedstawicielami samorządu gminy Piątnica koło Łomży. To jedno z kolejnych spotkań służących przekazaniu informacji dotyczących lokalnych środowisk
Kliknij aby odtworzyć
spotkał się z mieszkańcami wsi Żelechy i przedstawicielami samorządu gminy Piątnica koło Łomży. To jedno z kolejnych spotkań służących przekazaniu informacji dotyczących lokalnych środowisk


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama