Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 12:47
Reklama
Reklama

Związek Sybiraków - spotkanie opłatkowe

W spotkaniu zorganizowanym w auli II Liceum Ogólnokształcącego wczestniczyło ponad osiemdziesiąt osób. Wiekszości to osoby, które przeżyły wywózkę na Syberię i członkowie ich rodzin
Kliknij aby odtworzyć
W spotkaniu zorganizowanym w auli II Liceum Ogólnokształcącego wczestniczyło ponad osiemdziesiąt osób. Wiekszości to osoby, które przeżyły wywózkę na Syberię i członkowie ich rodzin


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama