Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 13:46
Reklama
Reklama

50-lecie TPZŁ

spotkanie jubileuszowe. W auli im. Hanki Bielickiej w II LO odbyło sie spotkanie jubileuszowe z okazji 50 lecia działalności Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej
Kliknij aby odtworzyć
spotkanie jubileuszowe. W auli im. Hanki Bielickiej w II LO odbyło sie spotkanie jubileuszowe z okazji 50 lecia działalności Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama