Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 13:56
Reklama
Reklama

60 lat Muzeum Północno-Mazowieckiego w Łomży.

Z okazji jubileuszu uroczyste spotkanie odbyło się w salach konferencyjno-bankietowych hotelu Gromada.
Kliknij aby odtworzyć

Z okazji jubileuszu uroczyste spotkanie odbyło się w salach konferencyjno-bankietowych hotelu Gromada.

 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama